Original article

Chcete si kúpit auto, zariadit domácnost, zrekonštruovat bývaní nebo si kúpit vlastnou nemovitost? Bankové půjčky a úvěry pokryjou všechny tieto oblasti. Kdo si potřebuje půjčit za výhodných podmínek a má dostatočný příjem, pro toho jsou úvěry z bánk[1] najlepšou možnostou.

Velký výber půjček

Nabídka úvěrů z bánk je pomerne široká. Vybrat si můžete napríklad kontokorentný úvěr, Tedy povolené prečerpaní k bežnému účtu. Když potřebujete mít nejakou „železnou rezervu“, jde o ideálnu možnost. Je jen na vás, na co použijete peníze a aj to, kdy jejich vrátite.

Oblíbené jsou i spotřebné úvěry[2]. Tí môžu být krátkodobé, napríklad na 1 nebo 2 roky, ale pokojne i na 8 roků. Väčšinou jde o bezúčelové bankové půjčky[3], které můžete použit na Cokoli a nemusíte bance dokladovat, jak ste peníze minuli. Niekteré banky však mají i Specialne účelové úvěry, napríklad na refinancova ne, kúpu auta nebo na zariadení domácnosti.

Na bývaní a jeho stavbu, kúpu nebo rekonštrukciu jsou určené hypotéky[4]. Tí predstavujou spomezi všech úvěrů v bance najväčší finančný záväzok. Za hypotéku musíte ručit nemovitostou a banka má při jí vybavovaní obvykle prísnejší podmínky na bonitu žadatele.

Nízky úrok i poplatky

PreCo si většina Lidi chce půjčit z banky? Odpoveď je pomerne jednoduchá: nízce úroky. Bankové úvěry mají jednoznačne najvýhodnejší úroky spomezi všech půjček. Díky vývoji na finančných trzích jsou úrokové sazby dokonca najnižší v novodobí histórii.

Ruka v ruce s tým ale jdou prísnejší podmínky na poskytnutí úvěru, hlavně z hlediska výšky příjmu, bonity a úvěroví histórí. Mimo toho nabízí čoraz víc bánk úvěry i bez poplatků. V minulosti známy poplatok za vybavení úvěru si neúčtuje napríklad Slovenská sporiteľňa[5], VÚB[6], Poštová banka[7] , mBank[8] a ani Cetelem[9], která už též patrí mezi spoločnosti s bankovou licenciou.

Když vystihnete sezónu nebo akciu, můžete si půjčit napríklad i bez poplatků za mimořádné splátky či predčasné splacení. Takéto akcí se týkajou hlavně spotřebných úvěrů, které banky půjčívajou nejvíc.

Podmínky a doklady potřebné k vybaveniu

 • vek od 18 rokov
 • způsobilost na právne úkony
 • občansky průkaz a druhý doklad totožnosti
 • souhlas se spracovaním osobných údajů
 • souhlas s ověřením v úvěrových a bankových registroch
 • doložení příjmu (neplatí obvykle pro zamestnanců na TPP pracujících na Slovensku)

Kdo může bankový úvěr získať

 • každý, kdo má aspoň minimální příjem a ví ho preukázať
 • každý, kdo nemá problém s bankovými a úvěrovými registrami a není v exekúcii
 • najlepší podmínky získajou najčastejší Lidí pracujúci na trvalý pracovný pomer, ale půjčku si může zařídit i živnostník, podnikatel nebo důchodca s dostatočným příjmom

PreCo si zobrat úvěr z banky

 • jednoznačne najvýhodnejší úrok[10] spomezi všech typů úvěrov
 • velký výber úvěrů podle účelu, výšky i doby splatnosti
 • férové a seriózne podmínky
 • většina bežných bankových spotřebných úvěrů je bez poplatku za vybavenie
 • rýchle vybavení i z pohodlia domova

Porovnaní i vybavení i online

Vzhledem na to, že bankové úvěry a půjčky u nás poskytuje veliké množstvo bánk, velmi důležité je porovnane. Zaujímavé podmínky můžete nájst nejen ve velkých bankách, ale i v těch menších. Každá banka, či už jde o SLSP, VÚB, Tatra ban ce, mBank, OTP nebo Poštovou ban ce, nabízí nejaký benefit či výhodu pro klienta.

U nás si můžete porovnat tí najlepší a najvýhodnejší bankové půjčky na jednem místě a v případě záujmu si jejich i zařídit přes internet. Hodněkrát dokonca za lepších podmínek, jak kdyby ste šli osobne do banky. Tak naCo ještě čakáte, využite nízce úroky[11] a požičajte si na Cokoli ještě dnes!

References

 1. ^ úvěry z bánk (www.půjčky123.sk)
 2. ^ spotřebné úvěry (www.půjčky123.sk)
 3. ^ bezúčelové bankové půjčky (www.půjčky123.sk)
 4. ^ hypotéky (www.půjčky123.sk)
 5. ^ Slovenská sporiteľňa (www.půjčky123.sk)
 6. ^ VÚB (www.půjčky123.sk)
 7. ^ Poštová banka (www.půjčky123.sk)
 8. ^ mBank (www.půjčky123.sk)
 9. ^ Cetelem (www.půjčky123.sk)
 10. ^ najvýhodnejší úrok (www.půjčky123.sk)
 11. ^ využite nízce úroky (www.půjčky123.sk)

Bing: uvery půjčky (source)

Přihlásit

Zaregistrujte se

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.